FAQ – najczęściej zadawane pytania

Najmocniej przepraszamy za te utrudnienia. Wygląda na to, że w tej chwili serwer jest przeciążony i zbyt wiele osób próbuje pobrać plik. Kilkukrotne odświeżenie strony (na komputerze PC klawisz F5) np. w 2-sekundowych odstępach zazwyczaj rozwiązuje problem. Jeśli to nie sprawi, że pobieranie ruszy, napisz proszę wiadomość na skle[email protected] a spróbujemy rozwiązać problem w inny sposób.

Mam już konto na drlifestyle.pl – czy mogę zalogować się tymi samymi danymi?

Niestety, niedietetyczne.pl i drlifestyle.pl to odrębne strony internetowe, wymagane będzie utworzenie nowego konta (możesz użyć tego samego adresu e-mail) – można to zrobić choćby w trakcie składania zamówienia. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości również w plikach do pobrania na stronie drlifestyle.pl będzie można pobrać e-book zakupiony na stronie niedietetyczne.pl.

Nie mam czytnika e-booków, jak go odtworzę?

Ebook możesz czytać na telefonie lub komputerze, nie potrzebujesz żadnego specjalnego sprzętu ani programu – dostaniesz na maila plik w formacie pdf, pobierasz i gotowe.

Ile przepisów znajdę w e-booku?

60

Czy w e-booku powtarzają się przepisy z bloga/diet?

50 przepisów to nowości 10 przepisów to hity z trzech edycji diet z marketów.

Czy kalorie i makro są policzone?Tak!

Każdy przepis zawiera dokładną informację o kaloryczności, zawartości białek, węglowodanów i tłuszczy oraz błonnika. 

Czy cukrzycy mogą korzystać z tych przepisów?

Tak! Każdy przepis zawiera informacje o Wymiennikach Węglowodanowych.

Czy w e-booku są dania wegetariańskie?

40 przepisów to dania wegetariańskie. Większość dań mięsnych łatwo zmodyfikujesz na wersję wege – to m.in. zapiekanki, pizza, sałatki, w których mięso jest jedynie dodatkiem. 

Jestem na Twojej diecie, czy warto kupić e-booka?

Jasne 🙂 – możesz urozmaicić dietę nowymi przepisami. Zwróć uwagę ile kalorii ma danie z diety, które chciałabyś wymienić i znajdź w e-booku takie, którego kaloryczność jest zbliżona. Jeśli będziesz często (więcej niż 3 razy w tygodniu) stosować zamienniki, oprócz kalorii zwróć uwagę na makro.

Czy poradzę sobie z przepisami, jesli nie potrafię gotować?

Jasne – wszystkie składniki są szczegółowo rozpisane co do grama, nie musisz się zastanawiać czy Twoja „szklanka mąki” ma na pewno tyle samo gramów co moja, a czy duża łyżka oznacza płaską czy czubatą. Przepisy zawierają dokładne instrukcje wykonania dania krok po kroku. Moja nastoletnia siostra powiedziała że  „to są przepisy pierdołoodporne” i to chyba najlepsza odpowiedź na to pytanie :).

Czy piekarnik jest niezbędny do gotowania z e-bookiem?

11 z 60  przepisów uwzględnia korzystanie z piekarnika.